Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

FRANSIZ ÖPÜCÜĞÜ; Soğuk Savaş Döneminde Amerikalılar Ile Fransızların İnişli Çıkışlı Aşk Hikâyesi

Overview

Publisher
Tektime
Released
October 17, 2023
ISBN
9788835456650
Format
ePub
Category
HISTORY

Book Details

içtenlikle kabul edilmesine şaşırıyor. Beyaz bir doktor ve sezonluk futbolcu, %75'i siyahilerden oluşan bir takımın üyesi olarak geliştirdiği Siyahi Argosu ile gurur duyuyor. Bir amigo kız ve arkadaşı, Ordu tedarik üssü beyzbol takımı ile tanışıp, ortak noktaları olan yalnızlığı nasıl paylaştıklarını anlatıyor. Spor harika bir bütünleştiriciyken, dokuz delikli golf sahasını taşlardan temizlemek için erkenden kalkıp omuz omuza çalışmaya başlayan albaylar ve eratlar Cumartesi sabahlarından nefret ediyorlar. Paris'ten ithal edilen eskrim ustası, sporun inceliklerini çiftçi ve gecekondu çocuklarına öğretip Fransa'daki en seçkin eskrim kulüplerine girmelerini sağlıyor. Beyzboldan skeet atıcılığına kadar istenilen her spor burada. Çünkü burası, Fransa'nın en yoksul bölgesinin merkezindeki bolluk ülkesi. Ordu Pazarı'nda satışa sunulan ürün reyonlarına ilk defa göz atan Fransız bir kadın 'Tıpkı büyük bir Hollywood film seti gibi' diye haykırmaktan kendini alıkoyamıyor. Müzik kutusundan yayılan Drifters'ın şarkısı eşliğinde paten kayarken, CHAS'in çok uzaklardak

Author Description

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*