Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Hry a Videohry: Interaktívny Únik Zo Všedného Života

Overview

Publisher
Tektime
Released
September 21, 2023
ISBN
9788835455097
Format
ePub

Book Details

Prečo ľudia radi hrajú videohry? Túto otázku si kladú milióny odborníkov a ustráchaných rodičov už najmenej päťdesiat rokov. Keď sa v sedemdesiatych rokoch začali hrať videohry, väčšina ľudí to považovala za zábavu, ale keď sa táto mánia ujala, ešte v tomto desaťročí ju intelektuáli a pedagógovia začali nazývať bezduchým rozptýlením a hráčov hlupákmi. To trvalo až donedávna a o videohrách a hráčoch sa napísali milióny hanlivých slov. Teraz sa však situácia obracia a odborníci hovoria o pozitívnych aspektoch videohier na hráčov, dokonca aj na tých najmenších. Kým sa okolo nich viedla táto debata, hráči sa venovali tomu, čo robili najradšej – hrali videohry. Veľa sa toho napísalo o tom, prečo hranie videohier uchvátilo mládež sedemdesiatych rokov a prečo sa teraz radi hrajú ľudia všetkých vekových kategórií. Niektorí majú radi hranie rolí, iní virtuálne riskovanie a ďalší sa radi zdokonaľujú v zručnostiach, ktoré by bežne nepoužili. Niektorí dokonca snívajú o tom, že sa zaradia do úzkych radov milionárskej hráčskej elity. Nech už je váš dôvod akýkoľvek, nech vám váš koníček dlho prináša potešenie a nech vás Sila sprevádza! Informácie v tejto elektronickej knihe o rôznych typoch videohier, počítačových hrách, arkádových hrách a súvisiacich témach sú usporiadané do 16 kapitol, z ktorých každá má približne 500 až 600 slov. Ako bonus vám udeľujem povolenie použiť obsah na vlastnej webovej stránke alebo vo vlastných blogoch a bulletinoch, hoci je lepšie, ak ich najprv prepíšete vlastnými slovami.

Author Description

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*