Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Jestem Imperatorem

Overview

Publisher
Tektime
Released
March 31, 2023
ISBN
9788835449348
Format
ePub
Category
HISTORY

Book Details

Kryminał Tajemnica skrywana przez wieki, miejsca przesiąknięte magią, udręczona historia miłości, sekta okultystyczna: to elementy powieści, w której historia i ironia, archeologia i tajemnica mieszają się ze sobą tworząc wciągający splot wydarzeń. Pasjonująca podróż w przestrzeni i czasie od starożytnych Rzymian przez średniowiecznych krzyżowców, od Cesarstwa Bizantyjskiego przez Medyceuszy epoki Renesansu, aż po współczesne czasy.Tarsus (Turcja), 8 lipca 2020r. Profesor uniwersytecki odnajduje w swoich wykopaliskach to, co wielu szukało na próżno: grób Juliana Apostaty, imperatora-filozofa. Grobowiec jednak okazuje się być pusty, a archeolog zostaje odnaleziony martwy wkrótce po tym sensacyjnym odkryciu. Czyżby profesor został zamordowany? Kto wykradł szczątki Juliana? Co stało się ze słynnym skarbem pochowanym razem z rzymskim imperatorem?To od tego momentu rozpoczyna się przygoda Francesca Speri, pracownika banku i pasjonata historii, który z pomocą ukochanej Chiary bada starożytne miejsca i zaszyfrowane kody.Kryminał robi się coraz bardziej zawiły, kiedy to neopogańska organizacja staje się zdolna do wszystkiego, żeby tylko przeszkodzić bohaterowi, który za wszelką cenę chce kontynuować poszukiwania profesora i odnaleźć Apostatę..."Fascynująca przygoda, pełna intryg i zagadek" - La Stampa -"Nareszcie kryminał archeologiczny, który w niczym nie ustępuje amerykańskim bestsellerom" - il Resto del Carlino -"Powieść pełna historii, sztuki i zwrotów akcji" - Il Tirreno -"Splot tajemnic i odkryć, kryminał trzymający w napięciu i o przejrzystej prozie, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje" - Corriere Adriatico -"Pasjonująca podróż w przestrzeni i czasie (od starożytnych Rzymian, przez krzyżowców, po Medyceuszy)" - Il Tabloid -"Książka, którą czyta się jednym tchem" - Il Messaggero .

Author Description

'Stefano Conti'

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*