Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Światło Nocy: Więzy Krwi Tom 2

Overview

Publisher
Tektime
Released
June 25, 2022
ISBN
9788873048640
Format
ePub
Category
Romance

Book Details

Kat Santos od lat nie widziała się z właścicielem Światła Nocy. Do momentu, gdy Quinn nagle postanawia ją porwać i oskarżyć o wrobienie go w zabójstwa wampirów. Zdając sobie sprawę z faktu, że są manipulowani przez wroga, obie rodziny łączą siły w walce z wampirami, które terroryzują miasto.
Od chwili jej urodzenia Quinn Wilder wciąż wodził za nią głodnym wzrokiem drapieżnika. Kiedy stałą się nastolatką, pokusa zdobycia jej jako partnerki szybko doprowadziła do niezgody pomiędzy nim a jej nadopiekuńczymi braćmi. Kiedy ich ojcowie wzajemnie pozabijali się w walce, więzy między dwiema rodzinami zostały definitywnie zerwane, a ona została skutecznie usunięta z jego pola widzenia. Śledząc ją na odległość, Quinn nagle zdaje sobie sprawę, że wojna wampirów ma także dobre strony wtedy, gdy ona zapomina trzymać się na odległość. Kat Santos od lat nie widziała się z właścicielem Światła Nocy. Do momentu, gdy Quinn nagle postanawia ją porwać i oskarżyć o wrobienie go w zabójstwa wampirów. Zdając sobie sprawę z faktu, że są manipulowani przez wroga, obie rodziny łączą siły w walce z wampirami, które terroryzują miasto. Następuje eskalacja konfliktu między poróżnionymi stronami, rośnie także pożądanie, które roznieciło się tuż po porwaniu, zaczyna ono przeradzać się w niebezpieczny flirt.

Author Description

Amy Blankenship jest mężatką, matką trójki dzieci, mieszkającą w Północnej Karolinie. Pisanie od zawsze było jej pasją. W pewnym momencie swojego życia Amy zdała sobie sprawę, że istnieje wiele nieopowiedzianych historii i zaczęła urzeczywistniać swoje marzenia. Czerpiąc inspiracje z powieści romantycznych i zamiłowania do wszystkiego co nadprzyrodzone, Amy połączyła w jedno swoje ulubione tematy i zaczęła tworzyć romantyczne opowieści w kontekście zjawisk nadprzyrodzonych i fantasy. Odwiedź i zarejestruj się na oficjalnej stronie internetowej Amy: http://www.amyblankenship.webs.com

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*