Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Bir Kalp-Bir Sürü Kırık: Bir Şiir Ve Sanat Koleksiyonu

Overview

Publisher
Tektime
Released
May 9, 2024
ISBN
9788835463337
Format
ePub
Category
Poetry

Book Details

Ödüllü ve en çok satanlardan biri olan bu otobiyografik ilk şiir koleksiyonu, modern zamanları, pişmanlıkları, depresyonu ve intihar düşüncelerini işlemektedir. Kitaptaki şiirler şairin gençlik yıllarından itibaren, yirmi yılı aşkın bir süre boyunca, yazdığı günlüğünden alınmıştır. Şiirlerde mükemmel bir dil aramayın; onlar sadece o özel anlardaki duygular ve hislerden ortaya çıkmışlardır. Tüm şiirlerin orijinallikleri korunmuştur.

Author Description

Sandeep Kumar Mishra, en çok satan şiir koleksiyonlarından biri olan "Bir Kalp - Bir Sürü Kırık-2020" adlı kitabın yazarıdır. Kendisi bir ressam, şair ve öğretim görevlisidir. Indian Poetry Review`da konuk şiir editörüdür. Şair, 2021 Indian Achievers Ödülü, 2020 IPR Yıllık Şiir Ödülü ve 2020 Literary Titan Kitap Ödülü`nü kazanmıştır. Ayrıca, 2021 Uluslararası Kitap Ödülleri, 2020 Indies Today Kitap Ödülü, 2021 Joy Bale Boone Şiir Ödülü ve 2021 Oprelle Şiir Ödülü gibi prestijli ödüllerde de kısa listeye kalmıştır. Sandeep Kumar Mishra, 2019`da "The Story Mirror Yılın Yazarı" ödülüne de aday gösterilmiştir.
Daha fazla bilgi için-
https://www.sandeepkumarmishra.com/

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*