Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Niebezpieczne Rzeczy: Związani Krwią Tom 3

Overview

Publisher
Tektime
Released
June 25, 2022
ISBN
9788893980494
Format
ePub
Category
Romance

Book Details

Steven Wilder zobaczył uwodzicielską dziewczynę i został powalony na kolana, nie chodzi tu tylko o uderzenie kijem... chciał ją zachować dla siebie. Dowiadując się, że dziewczyna jest narzeczoną szefa mafii, Steven postanawia ją porwać i posiąść... oczywiście dla jej własnego bezpieczeństwa.
Wszyscy mówią, że przez życie prowadzą dwie drogi, ale dla Jewel Scott są one tak samo niebezpieczne. Jedna z nich prowadziła do Anthony 'ego, wilkołaka psychopaty, który przy okazji był szefem lokalnej mafii i narzuconym jej wbrew woli narzeczonym. Na końcu drugiej drogi był Steven, człowiek-kuguar którego przy pierwszym spotkaniu znokautowała kijem bejsbolowym. Za ten występek Steven odwdzięczył się jej porywając ją i robiąc z niej swoją partnerkę. Steven Wilder na widok uwodzicielskiej dziewczyny został powalony na kolana, nie chodzi tu tylko o uderzenie kijem... chciał ją zachować dla siebie. Dowiadując się, że dziewczyna jest narzeczoną szefa mafii, Steven postanawia ją porwać i posiąść... oczywiście dla jej własnego bezpieczeństwa. Anthony Valachi dostał obsesji na punkcie Jewel, kiedy ona była jeszcze małą dziewczynką. Jako szef mafii, Anthony brał dla siebie wszystko, na co miał ochotę. Tak oto Jewel została jego narzeczoną. Jeżeli komukolwiek wydawało się, że może to zmienić i mu ją odebrać, był to olbrzymi błąd… za który będzie trzeba słono zapłacić.

Author Description

O Autorce
Amy Blankenship, matka trójki dzieci i szczęśliwa mężatka, mieszka w Północnej Karolinie w USA. Pisanie zawsze było jej pasją. Amy zaczęła urzeczywistniać swoje marzenia, po tym, jak odkryła, że istnieje wiele nieopowiedzianych historii. Zainspirowana swoją miłością do romansów, opowiadań i japońskich animacji, Amy połączyła swoje zamiłowania w jedno i stworzyła własne historie, pełne romansu, fantasy i istot nadprzyrodzonych. Zarejestruj się i załóż konto użytkownika na stronie internetowej Amy: http://www.amyblankenship.webs.com

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*