Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Księzycowy Taniec: Więzy Krwi Część 1

Overview

Publisher
Tektime
Released
June 21, 2022
ISBN
9788873045281
Format
ePub
Category
Romance

Book Details

Życie Envy było wspaniałe. Świetny brat, idealny chłopak i najlepsza pracą, jaką chciałaby mieć każda dziewczyna… obsługa baru w najbardziej popularnych klubach w mieście. Przynajmniej było wspaniale dopóki jedna z jej najlepszych przyjaciółek nie zadzwoniła i poinformowała ją tym, jak jej chłopak wywija na parkiecie w klubie Moon Dance. Jej decyzja o tym, by doprowadzić do konfrontacji prowadzi do ciągu zdarzeń, które wprowadzą ją do paranormalnego świata ukrytego pod codziennym gwarem. Świat, w którym ludzie potrafią przeistoczyć się w jaguary, prawdziwe wampiry przemierzają ulice a upadłe anioły chodzą między nami. Devon jest jaguarołakiem, trochę nieokrzesanym współwłaścicielem Moon Dance. Jego świat odwraca się do góry nogami kiedy znajduje pociągająca lisicę z rudymi włosami tańczącą w jego klubie, uzbrojoną w cyniczne serce i paralizator. Chociaż wokół trwa wojna wampirów, Devon przysięga, ze zdobędzie tą kobietę… i będzie walczył do końca by ja mieć.

Author Description

Amy Blankenship, żona i matka trójki dzieci, mieszka w Karolinie Północnej. Zawsze ciągnęło ją do pisania. Kiedy uświadomiła sobie, że wiele historii czeka na opowiedzenie, postanowiła zrealizować to marzenie, łącząc w swoich powieściach dwa ulubione gatunki literackie: romans i fantasy. Odwiedź oficjalną stronę internetową Amy: http://www.amyblankenship.webs.com/ i zarejestruj się na niej.

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*