Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Jak Rzucić Palenie; Skutecznie Rzuć Śmiertelny Nałóg

Overview

Publisher
Tektime
Released
October 17, 2023
ISBN
9788835456469
Format
ePub
Category
Health & Fitness

Book Details

Witaj na początku mojej książki o tym jak rzucić palenie! Jeśli to czytasz, prawdopodobnie postanowiłeś/aś zrobić pierwszy krok w kierunku zdrowszego i wolnego od dymu tytoniowego życia. Rzucenie palenia nie jest łatwe, ale na pewno jest jedną z najlepszych rzeczy jakie możesz zrobić dla zdrowia swojego i osób wokół ciebie. W tej książce znajdziesz praktyczne wskazówki i strategie, które pomogą Ci rzucić palenie na zawsze.
Jeśli to czytasz, prawdopodobnie postanowiłeś/aś zrobić pierwszy krok w kierunku zdrowszego i wolnego od dymu tytoniowego życia. Rzucenie palenia nie jest łatwe, ale na pewno jest jedną z najlepszych rzeczy jakie możesz zrobić dla zdrowia swojego i osób wokół ciebie. W tej książce znajdziesz praktyczne wskazówki i strategie, które pomogą Ci rzucić palenie na zawsze.Na początku tej podróży możesz odczuwać całą mieszankę emocji. Może jesteś podekscytowany myślą, że w końcu pozbędziesz się nałogu, który Cię spowalnia, możesz też odczuwać niepokój związany z wyzwaniami, które Cię czekają. Należy pamiętać, aby postrzegać rzucenie palenia jako proces, który wymaga czasu. Będą wzloty i upadki, ale dzięki determinacji i odpowiednim zabiegom możesz skutecznie rzucić palenie i cieszyć się wszystkimi korzyściami, które się z tym wiążą.Na kolejnych stronach omówimy aspekty, które mogą ci pomóc: wyznaczanie sobie celów, uzyskiwanie wsparcia, identyfikowanie czynników zapalnych, nagradzanie samego siebie, ustalenie daty rzucenia palenia i znajdowanie alternatyw dla nałogu. Omówimy też różne metody nikotynowej terapii zastępczej. Dostarczę Ci wskazówek, jak zachować motywację i nagradzać się za osiąganie kamieni milowych na drodze do stania się osobą niepalącą.A zatem zaczynamy! Jestem tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku tej drogi do odzyskania kontroli nad swoim zdrowiem i pożegnania się z paleniem na dobre.Mam nadzieję, że moja książka okaże się pomocna i użyteczna.Informacje o tym, jak rzucić palenie zostały podzielone na 18 rozdziałów po około 500-600 słów każdy.Jako bonus udzielam ci pozwolenia na wykorzystanie treści z tej książki na swojej własnej stronie internetowej lub na własnym blogu i publikacjach, chociaż dobrze by było najpierw je sparafrazować i ubrać we własne słowa. Tak naprawdę, nie pozwalam w zasadzie tylko na odsprzedaż lub rozprzestrzenianie książki w takiej postaci, w jakiej została ci dostarczona.

Author Description

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*