Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Následuj Mě, Jestli Chceš

Overview

Publisher
Tektime
Released
August 9, 2023
ISBN
9788835454229
Format
ePub
Category
Fiction

Book Details

Kriminální román
Hádanky k vyřešení a indicie k rozluštění na strhující cestě po záhadných místech a šokujících tajemstvích. Následuj, pokud chceš, dva hlavní hrdinové ve strhujícím románu plném zvratů, kde nic není tak, jak se zdá. Lisabon. Podivná vila, muž v černém: zničehonic se ozve prudká rána a všude na dlažbě je krev. Je nalezeno bezvládné tělo vůdce nebezpečné pohanské sekty, které spadlo ze třetího patra. Vražda nebo sebevražda? Siena. "Vzpomínáš si na mě?" s touto otázkou se Chiara, která je již několik let nezvěstná, představí Francescovi a vyzve ho, aby ji následoval na cestu za tajemstvím, které se ukrývá za podivnou smrtí. Tím začíná nová vzrušující výzva pro Francesca, detektiva financí, kterého jeho milovaná Chiara zaplete do smrtelně nebezpečné honby za pokladem. Záhada se prohlubuje, když všechny stopy zamíří do Francie, do tajné středověké pevnosti a pak na odlehlý ostrov v Chorvatském moři, kde se nachází jediná budova: maják...

Author Description

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*