Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Sigarayı Nasıl Bırakabilirim: Ölümcül Bir Alışkanlıktan Kurtulmak!

Overview

Publisher
Tektime
Released
July 8, 2023
ISBN
9788835453260
Format
ePub
Category
Health & Fitness

Book Details

Eğer bu kitabı okumaya başladıysanız, sigarasız ve daha sağlıklı bir hayata giden yolda ilk adımı atmaya hazırsınız demektir. Sigarayı bırakmak kolay olmamakla birlikte, kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Bu e-kitapta sizlerle sigarayı tamamen ve temelli olarak bırakmanıza yardımcı olacak pratik öneri ve stratejileri paylaşacağız. Bu yolculuğa çıkmak üzereyken karmaşık duygular içinde olmanız doğaldır. Bugüne kadar sizi kısıtlamış olan bu alışkanlıktan sonunda kurtulacağınız için heyecanlı olduğunuz kadar, önünüze çıkacak zorluklarla başa çıkmak konusunda da endişeleriniz olabilir. Unutmamanız gerekir ki, sigarayı bırakmak bir süreçtir ve zaman ister. Bu sürecin inişleri ve çıkışları olacaktır, ancak kararlılıkla ve doğru araçlarla sigara alışkanlığını bırakmayı başarabilir ve bunun beraberinde getireceği faydaların keyfine varabilirsiniz. Sonraki sayfalarda hedeflerin belirlenmesi, yardım almak, tetikleyici etkenleri saptamak, kendinizi ödüllendirmek, bırakma tarihi belirlemek, ve sigaraya alternatif olacak yaşam unsurları bulmak gibi, yardıma ihtiyaç duyacağınız konuları ele alacağız. Ayrıca, farklı nikotin ikame tedavisi yöntemlerini gözden geçireceğiz. Hem motivasyonunuzu nasıl sağlayacağınız, hem de sigara içmeyen bir kişi olmaya doğru çıktığınız bu yolculukta başarıyla tamamladığınız her aşama için kendinizi nasıl ödüllendireceğinize dair tavsiyeler sunacağız. O zaman haydi başlayalım! Sağlığınızın kontrolünü tekrar elinize almak ve sigaraya sonsuza kadar veda etmek üzere çıktığınız yolda biz her aşamada size destek olmak için burada olacağız. Bu kitabın sizin için yardımcı, faydalı ve kazançlı olacağını umuyorum. Sigarayı bırakmaya yönelik bilgiler, her biri 500-600 kelimeden oluşan 18 bölüm şeklinde düzenlenmiştir. İlave bonus olarak size kitabın içeriğini kendi web sitenizde veya blog ya da bültenlerinizde kullanma izni veriyorum, tercihim kendi ifadelerinizle tekrar yazarak kullanmanız olacaktır. Ancak kitabı yeniden satışa çıkarma veya hibe etme hakkınız bulunmamaktadır.

Author Description

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*