Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Rus Ruleti

Overview

Publisher
Tektime
Released
May 24, 2023
ISBN
9788835450917
Format
ePub
Category
Juvenile Fiction

Book Details

"Vampirler, iblisler, melekler, ve büyü—dünya onlarla dolu. Karanlığa karışma hatasında bulundum ve artık diz boyu karanlığın içindeyim. Sanırım koruyucu meleğim de beni terk etti... tamamen."
Bir parmak ucunun titreşen bir ruh telgrafına hafifçe dokunmasıyla dünyanızı ters-düz edebileceğini hiçkimse tahmin edemezdi. On dokuz yaşındaki Helena'nın hayatı, babasını aramak için Melek Alemi'ne girdiğinde değişir. Ancak planlar yolunda gitmez. Koruyucu meleğinin uyarılarına rağmen o, bir varlık olarak sadece korku filmlerinde olabileceğini düşündüğü bir vampire ruhunu bağlar. Lucious, bütün ölümsüzlüğünü efendi'sini öldürenleri bulabilmek için harcadı. İhtiyacı olan son şey, cesur bir kızla olan bağlarından dolayı savunmasız kalmak olurdu. Yine de o, bnunu kendi lehine nasıl çevirebileceğini biliyordu. Helena'nın büyük bir güce sahip olduğunu görür ve onu Meclis'e karşı bir pazarlık kozu olarak kullanmanın planlarını yapar. Helena, artık duygusal bir bağ paylaştığı güzel ve de korkutucu vampiri tanıdığında, hayatının asla aynı olmayacağının farkındadır. Lucious'un manipülatif yollarına karşı mücadele etmesine rağmen, ona olan ilgisini inkar edemez. Birbirlerine olan arzuları yoğunlaştıkça, ona güvenip güvenemeyeceği sorusunu sormak zorunda kalır. Sonuçta, hayatı ve ruhu tehlikededir.

Author Description

Owen Jones

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*