Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Night Light (Blood Bound 2.díl)

Overview

Publisher
Tektime
Released
January 17, 2023
ISBN
9788835446378
Format
ePub
Category
Fiction

Book Details

Kat Santosová neviděla majitele klubu Night Light už celá léta. Tedy až do chvíle, kdy se Quinn znenadání rozhodl o její únos a obvinil ji, že na něj hodila vinu za upíří vraždy. Jelikož si uvědomí, že si s nimi nepřítel jen pohrává, obě rodiny spojí své síly, aby zabránily upírům ohrožovat jejich město.
Quinn Wilder ji ode dne jejího narození sledoval svýma dychtivýma očima pumy. Když se z ní stala dospívající dívka, pokušení prohlásit ji za svou družku se rychle proměnilo v rozpor mezi ním a jejími přehnaně starostlivými bratry. Když se jejich otcové navzájem zabili v souboji, pouta mezi oběma rodinami se zpřetrhala a ona byla pro své vlastní dobro odstraněna z jeho dosahu. Quinn ji občas z dálky sledoval a také zjistil, že válka s upíry má i své kladné stránky, především, když se i ona občas zapomene držet stranou.Kat Santosová neviděla majitele klubu Night Light už celá léta. Tedy až do chvíle, kdy se Quinn znenadání rozhodl o její únos a obvinil ji, že na něj hodila vinu za upíří vraždy. Jelikož si uvědomí, že si s nimi nepřítel jen pohrává, obě rodiny spojí své síly, aby zabránily upírům ohrožovat jejich město. Jak se válka v podsvětí vyostřuje, vzplanou i plameny touhy, neboť to, co začalo jako únos, se rychle změní v nebezpečnou hru pokušení.

Author Description

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*