Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Huzur: BİR UMUT KÖYÜ

Overview

Publisher
Tektime
Released
November 25, 2022
ISBN
9788835445555
Format
ePub

Book Details

Huzur: Bir Umut Köyü, "Uyanış Dörtlemesi"nin 3. kitabıdır. Huzur, Monique adında genç bir kızın Huzur Köyü sakinleri ve komşu İlk Kavimler köyü tarafından doğup büyüdüğü Kanada Rocky Dağları'nda yer almaktadır. Bu Aydınlanmış bireylerle çevrili olan Monique, yaşam boyunca yaptığı olağanüstü yolculuk boyunca öğrendiği sayısız dersi sizlerle paylaşıyor.
Huzur: Bir Umut Köyü, Uyanış Dörtlemesinin 3. kitabıdır. Huzur, güzel Kanada Rocky Dağları'nda bulunan pastoral bir köydür. İçinden akan küçük bir nehri vardır ve her tarafı genellikle yıl boyunca karla kaplı yüksek, görkemli Rocky Dağları ile çevrilidir. Köy dünyadan izole edilmiştir; tek komşuları bir İlk Akvam yerel kabilesidir. Bu hikaye, bu küçük topluluğun ve komşu İlk Akvam köyünün sakinleri tarafından doğup büyüyen Monique adında bir kız tarafından anlatılıyor. Bu Aydınlanmış bireylerle çevrili olan Monique, olağanüstü hayatında öğrendiği hayat ve aşk hakkında sayısız dersi bizimle paylaşıyor, çünkü bir çocuğun korku yerine umut, nefret yerine sevgi ile büyütülmesinin mümkün olduğunu keşfediyoruz.

Author Description

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*