Have questions and need help?
support@ebooks2go.com

Moon Dance: Série Svázáni Krví 1.díl

Overview

Publisher
Tektime
Released
November 25, 2022
ISBN
9788835444947
Format
ePub
Category
Romance

Book Details

Život Envy byl úžasný. Měla skvělého bratra, fantastického přítele a nejlepší práci, jakou si kdy dívka mohla přát... barista v jednom z nejznámějších klubů ve městě. Alespoň byl úžasný, dokud jí nezavolal jeden z jejích nejlepších kamarádů a pověděl ji o jejím příteli, jak provádí tanec limbo na parketě klubu Moon Dance. Její rozhodnutí se s ním konfrontovat rozběhlo řetězec událostí, které ji zavedly do nebezpečného paranormálního světa ukrytého pod každodenním ruchem běžného života. Světa, kde se lidé mohou proměnit v jaguáry, kde se po ulicích potulují skuteční upíři a mezi lidmi se ukrývají padlí andělé. Devon je jaguár, na první pohled působící poměrně drsně a je jedením ze společných vlastníků klubu Moon Dance. Jeho svět rychle změní směr, jakmile v jeho klubu spatří svůdnou krásku s rudými vlasy, která tančí, vyzbrojená srdcem z kamene a taserem. S upíří válkou, která kolem nich zuří, Devon přísahá, že tahle žena se stane jeho... a udělá cokoli, aby ji získal.

Author Description

Read this book in our EasyReadz App for Mobile or Tablet devices

To read this book on Windows or Mac based desktops or laptops:

Recently viewed Books

Help make us better

We’re always looking for ways to improve. If you’ve got feedback or suggestions about how we can do better, we’d love to hear from you.

Note: If you’re looking to solve a problem with your URMS eReader, app, or purchase, visit our Help page, or submit a help request.

What is the purpose of your visit?
Did you accomplish your goal?
Yes No
Where can we improve?
Your comments*